Karolína Tou-Jou Chudobová 

Praxe v českých médiích

V letech 1999-2010 se Karolína pohybovala v českých médiích. ( 11 let v České televizi)  Nejmilejší jí byla kulturní a sociální témata. Nakonec měla i svůj pořad na ČT24, Zajímavosti ze světa. Moderovala i různé kulturní akce. 

Karolína je kreativní osoba. Začala u herectví a moderátorství, potom založila Rodinné centrum U Fanouška ( nyní Barevná školička), Centrum osobního rozvoje Zlatá dílna, značku oblečení Tou-Jou Fashion ( odsud Tou-Jou, jako toujours- móda na každý den),  několik Podcastů a zároveň hodně cestuje.  Založila Umělecký klub Teen Atelier. Pokud Vás zajímá vzdělání, tak je to konkrétně VOŠ herecká a moderátorská, Pedagogická fakulta UK/ CŽV - pedagog volného času a studium na Vysoké škole ekonomie a managementu, obor Psychologie a Sociologie, k tomu akreditace v oblasti Well-Being ( jóga, mindfulnesa a masáže).  Taneční a hudební vášeň

Léta Karolína tancovala v africké hudebně-taneční skupině Ba-To-Cu Moniky Rebcové. Vystupuje  na mnoha festivalech, akcích a přehlídkách. 

Věnuje se i návrhářství a její značka Tou-Jou Fashion se objevila například v tanečním vystoupení Smíření, pro které vytvářela kostýmy. Více o vystoupení Smíření zde. 

Další kreativní počiny

Pro nakladatelství Alferia natočila audionahrávky meditací ke knize Onko Jóga. Ke spuštění zde.

Reportáž z roku 2012, kdy začala dělat on-line lekce jógy. Byla jednou z prvních :-), streamovat se ještě nedalo, o živých vstupech jsme se mohli nechat zdát....Veronika Jonášová a  reportáž pro Českou televizi, kterou si můžete pustit zde. 


Vystupovala v několika TV magazínech a snažila se propagovat jógu a vše kolem ní.  Například O 10 let mladší na TV Nova ZDE

                                                     Vysílá na 


Karolína je autorkou knihy Jóga pro začátečníky

Karolína jako host

Rozhovor v magazínu City Patriot, 2022