Workshopy pro pedagogy, vychovatele a program pro teambuildingy


Pro pedagogy a vychovatele nabízíme workshopy a lekce na základě individuálního zadání. Cena se pohybuje od  1500Kč, záleží na druhu workshopu a vzdálenosti dojezdu. Lektorka: Karolína Chudobová. Vybírejte z těchto témat: 

Emoční hry a Improvizační hry. 

Během tohoto workshopu si účastníci vyzkouší nejrůznější improvizační a emoční hry. Kromě toho, že si můžou dovolit zablbnout, poznají se lépe navzájem, ale prohloubí i povědomí o sebe sama. Zážitkový workshop jim je zároveň motivací do jejich pedagogické praxe. 

Lekce jógy a relaxace

Kdo více si zaslouží zklidnit a hýčkat, než učitelé a vychovatelé. Dopřejme jim poznat jednoduché jógové tipy, které jim pomohou nabrat energii. 

Jak pracovat s nadanými dětmi 

Zveme vás k poslechu rozhovorů s psycholožkou PhDr. Evou Vondrákovou, která svůj profesní život zasvětila nadaným dětem. Licenci si pořiďte ZDE. Ukázky rozhovorů najdete také na podcastu Gifted.Nadaní mezi námi . ZDE


Workshop

SebePrezentace

Už dávno není tajemstvím, že umění sebeprezentace a umění prezentace jako takové znamená minimálně 50% úspěchu. Nejspíš i víc. Jenže je na osvojení této dovednosti ve školách prostor? 

Workshop Moderování

Formulovat myšlenky do smysluplných vět a hledat otázky a odpovědi. To si vyzkoušíme na Workshopu Moderování. Různé názory, různé pohledy na stejné téma, diskuze, respekt, hledání vhodných slov a argumentů. Čistá mluva. 

Workshop Improvizace

Nabízíme vašim studentům jedinečný interaktivní workshop improvizace, jehož cílem je probudit v nich spontaneitu a sebejistotu.

Workshop           Well-Being

Jak chránit a posílit naše duševní i fyzické zdraví? Co dělat, když nás přepadne tréma nebo strach? Vaše studenty seznámíme se základními technikami z oblasti jógy a relaxace tak, aby je to bavilo a naučili se je používat, když je budou potřebovat.

Workshopy vede Karolína Chudobová, Dis.- pedagog volného času a umění. Cena workshopů se pohybuje od  1500Kč, záleží na druhu workshopu a vzdálenosti dojezdu na místo. Podmínky doladíme individuálně. 

          🔴Pro informace nám prosím napište